POLSKÁ 46, PRAHA 2, 120 00
+420 608 545 454
ivakahuna@gmail.com

REFERENCE

REFERENCE

První zkušenost s Kahuna masáží jsem měla u Ivy a byla jsem nadšená. Ještě několik dní po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená. Na masáž nechodím pravidelně, ale pokaždé, když si k Ivě zajdu, tak je to úžasný zážitek. Mohu vřele doporučit.

Alžběta Stádlíková

Velké díky Ivě za masáž na nejvyšším stupni dokonalosti. Diky jejímu profesionálnímu přístupu ví, na jakém svalu má pracovat a co s ním má dělat, abych se vyvaroval další bolesti. 
Martin Moravec
Vždy skvělá práce. K Ivě chodím pravidelně a musím říct, že je to znatelný rozdíl oproti masážím, na které jsem chodívala dříve. Pomůže přesně tam, kde je to potřeba. Její masáže udělají dobře tělu a ještěnavíc pohladí i na duši.
 
Lucie Pilousek
Na masáž od Ivy se vždy těším. Škoda jen, že si ji nemůžu dopřát každý den. Není to jen masáž, je to dokonalé uvolnění nejen na těle, ale i na duchu.

Dominika Vrbická
Rozhodně nejlepší masáž, na které jsem kdy byla. Iva je empatická a profesionalní. Dokáže poznat, co človek přesně potřebuje. Její styl je originalní. Po dvouhodinové masáži jsem odcházela nejen s uvolněným tělem, ale i s čistou a spokojenou duší. Těším se moc na další setkání.
 
Gabriela Sauer
Nejlepší masáž, co jsem kdy zažila. Asi těžko budete hledat konkurenci. Iva má magické ruce. Každému bych doporučila, aby si vyzkoušel umění, které Iva ovládá.
 
Nikola Nguynova
Pod jejíma rukama jsem se dozvěděla, jak je duležité pochopení sama sebe pro dosažení osobní pohody a pro prevenci negativních vlivů, které se v našem životě můžou objevit. Našla bolestivé body, o kterých jsem ani nevěděla, pak je magicky uvolnila a protáhla. Díky praktickým ukázkám cviků, které mi ukázala, se vyvaruji bolesti zad, které jsem dost často mívala. Těším se na další návštěvu.
 

Markéta Živná