POLSKÁ 46, PRAHA 2, 120 00
+420 608 545 454
ivakahuna@gmail.com

Iva Ježková

"Zbavme se svých zranění, která nás omezují, dopřejme si být sami sebou a začněme opět naplno dýchat a žít a cítit se v harmonii sami se sebou a se vším okolo."

Reference

Nejlepší masáž, co jsem kdy zažila. Asi těžko budete hledat konkurenci. Iva má magické ruce. Každému bych doporučila, aby si vyzkoušel umění, které Iva ovládá. 

Nikola Nguyenova

Rozhodně nejlepší masáž, na které jsem kdy byla. Iva je empatická a profesionalní. Dokáže poznat, co človek přesně potřebuje. Její styl je originalní. Po dvouhodinové masáži jsem odcházela nejen s uvolněným tělem, ale i s čistou a spokojenou duší. Těším se moc na další setkání. 

Gabriela Sauer

Vždy skvělá práce. K Ivě chodím pravidelně a musím říct, že je to znatelný rozdíl oproti masážím, na které jsem chodívala dříve. Pomůže přesně tam, kde je to potřeba. Její masáže udělají dobře tělu a ještěnavíc pohladí i na duši. 

Lucie Pilousek

Velké díky Ivě za masáž na nejvyšším stupni dokonalosti. Diky jejímu profesionálnímu přístupu ví, na jakém svalu má pracovat a co s ním má dělat, abych se vyvaroval další bolesti. 

Martin Moravec

První zkušenost s Kahuna masáží jsem měla u Ivy a byla jsem nadšená. Ještě několik dní po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená. Na masáž nechodím pravidelně, ale pokaždé, když si k Ivě zajdu, tak je to úžasný zážitek. Mohu vřele doporučit.

Alžběta Stádlíková

Na masáž od Ivy se vždy těším. Škoda jen, že si ji nemůžu dopřát každý den. Není to jen masáž, je to dokonalé uvolnění nejen na těle, ale i na duchu.

Dominika Vrbická

Pod jejíma rukama jsem se dozvěděla, jak je duležité pochopení sama sebe pro dosažení osobní pohody a pro prevenci negativních vlivů, které se v našem životě můžou objevit. Našla bolestivé body, o kterých jsem ani nevěděla, pak je magicky uvolnila a protáhla. Díky praktickým ukázkám cviků, které mi ukázala, se vyvaruji bolesti zad, které jsem dost často mívala. Těším se na další návštěvu. 

Markéta Živná

IMG_3119_WEB

Každé setkání s Ivou je pro mě dar pro tělo i duši. Iva se dokáže perfektně nacítit na člověka a přesně ví, kde je potřeba přiložit ruku, která dokáže uvolnit, odblokovat, rozpustit, ale i zahřát a dodat sílu a energii. Dokáže přesně rozpoznat místo, na kterém je potřeba zapracovat, často lépe než já. Plně  respektuje každého člověka jako jedince, který má své potřeby a dokáže se skvěle přizpůsobit člověku a jeho momentálnímu rozpoložení.
Kahuna Therapy pro mě není masáž, ale neuveřitelná souhra pohybu připomínající  tanec, kterým vaše tělo Iva naladí a vy nebudete chtít domů. Rozhodně doporučuji, je to zážitek.

Eva Pýchová